Powiększanie ust Sulejówek

Wykonujemy powiększanie ust Sulejówek, wykorzystując przebadane i bezpieczne preparaty. Dzięki nim jesteśmy w stanie nie tylko zwiększyć objętość warg, ale także wyrównać asymetrię, skorygować dobrowolnie ich kształt oraz wypełnić jedynie część ust. Zabieg umożliwia wprowadzenie zarówno lekkich, naturalnych zmian, jak i diametralnych różnic. Niemniej jednak zachęcamy nasze Klientki do rozpoczynania swojej przygody z modelowaniem ust od 0,5 do 1 ml, aby przyzwyczaić się do efektów, porównać usta przed i po zabiegu, a następnie zdecydować, jaka pojemność będzie idealna.

Czy warto powiększać usta?

Na to pytania każda z Was musi sobie odpowiedzieć indywidualnie. Z naszej strony możemy powiedzieć, że jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie i cieszy się on stale rosnącą popularnością. Co na to wpływa? Zdecydowanie efekt, który jest widoczny już chwilę po zakończeniu zabiegu (docelowy do kilku dni po, kiedy zejdzie zaczerwienienie i opuchlizna). Choć wielu może się wydawać, że zmiana konturu i wielkości ust nie ma większego wpływu na buzię, tak zapewniamy, że pozwala optycznie zmniejszyć owal i odmłodzić ją nawet o kilka lat! Poza tym wypełnienie kwasem hialuronowym nawilża usta, poprawia ich wygląd i kolor oraz dodaje niesamowitej pewności siebie! Postaw na zmianę, zadbaj o siebie i umów się również na inne zabiegi z naszej oferty takie jak m.in. depilacja laserowe, mezoterapia frakcyjna czy botoks!

Dla kogo powiększanie ust?

Powiększanie i modelowanie ust to zabieg skierowany zarówno dla osób niezadowolonych ze swojego naturalnego kształtu warg, jak i tych, które posiadają asymetryczne lub wąskie usta. To także doskonały pomysł w przypadku pacjentów zmagających się z bardzo jasną, wręcz niewidoczną czerwienią wargową, a także tych, których usta są nieproporcjonalne względem całej twarzy. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest rewelacyjnym wyjściem także w przypadku nadmiernie wysuszonych, pękających i bolesnych ust. Użyty preparat nie tylko poprawi ich wygląd, ale także zadba o intensywne i długotrwałe nawilżenie! Zabieg powiększania ust dedykowany jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust

Poznaj przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust – to sytuacje, choroby i odczucia, które dyskwalifikują możliwość wykonania modelowania. Powiemy Ci o nich w trakcie konsultacji, istnieje bowiem możliwość jedynie tymczasowego przełożenia terminu zabiegu. Po wykluczeniu ich przystąpimy do przygotowania, a następnie wykonania modelowania ust kwasem hialuronowym.

Poznaj kilka z najistotniejszych przeciwwskazań:

  • opryszczka i przerwanie ciągłości naskórka wokół ust;
  • stany zapalne w okolicach warg;
  • gorączka, przeziębienie, infekcja;
  • czas ciąży i karmienia piersią;
  • choroby nowotworowe;
  • leczenie stomatologiczne;
  • niedawno przebyte operacje i zabiegi chirurgiczne.