JAK MOŻEMY CI DZISIAJ SPRAWIĆ PRZYJEMNOŚĆ?

Zakres Usług

Sensuel

Zapoznaj się z zakresem usług.

Zarezerwuj

Wizytę

Odwiedź nas! Zarezerwuj wizytę w naszym salonie wygodnie, przez internet. Potwierdzimy Twoją wizytę mailowo a w przypadku braku wolnego terminu, zaproponujemy Ci inny – dogodny dla Ciebie.

powiększanie ust Sulejówek

Kosmetyczka Sulejówek

Serdecznie zapraszamy na zabiegi! W naszym salonie przywita Cię kosmetyczka Sulejówek, która otworzy przed Tobą drzwi do prawdziwej krainy piękna. Przeprowadzi z Tobą wywiad, przedstawi ofertę salonu, a także wykwalifikowany zespół, który wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej. Cechuje nas precyzyjność, wszechstronna wiedza oraz dbałość o każdy szczegół. Możesz to zauważyć w naszym przywiązaniu do porządku – salon lśni czystością, a nasz zespół może się pochwalić nienaganną dbałością o sterylizację akcesoriów do manicure, dezynfekowaniem powierzchni użytkowych, systematycznym myciem i odkażanie rąk, a także korzystaniem z jednorazowych rękawiczek, pilników, patyczków czy akcesoriów higienicznych. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z jednej z naszych aktualnych promocji!

Usługi kosmetyczne w Sulejówku

W ramach usług kosmetycznych w Sulejówku proponujemy szereg zabiegów z wielu dziedzin, które pozwolą zadbać o Twoją skórę, paznokcie i włosy. Korzystamy z zabiegów kosmetyki profesjonalnej, a także tych, wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz właściwymi umiejętnościami i kwalifikacjami do tego, aby oferować bezpieczne, pewne i skuteczne zabiegi. Szczególnie polecamy te z wykorzystaniem toksyny botulinowej potocznie nazywanej botoksem, który pozwala widocznie wygładzić zmarszczki mimiczne, zapobiec powstawaniu nowych, a także walczyć z nadmierną potliwością. W naszym salonie wykonasz także powiększanie ust, trwałą depilację z wykorzystaniem lasera diodowego LightSheer® Duet™ firmy Lumenis czy nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu dzięki urządzeniu Maximus.

Ponadto zachęcamy do zapisywania się na zabiegi upiększające takie jak m.in.:

  • Skin Balancing – zabieg normalizujący dla skóry tłustej i zanieczyszczonej;
  • Aloe Vera – zabieg rewitalizujący dla cery dojrzałe;
  • Hydra Plus – zabieg nawilżający dla cery suchej i zniszczonej;
  • Mancelac T – zabieg redukujący cienie pod oczami;
  • Retises -CT – nanopeeling dermatologiczny do rozjaśniania przebarwień;
  • Pyruvic Peel – zabieg z kwasami na trądzik różowaty i torbielowaty;
  • Skin Push Up – zabieg nawilżająco-ujędrniający do skóry dojrzałej;
  • Mezoterapia frakcyjna – poprawia nawilżenie, biorewitalizację i gęstość skóry;
  • Super Lipid – zabieg odbudowująco-odmładzający dla skóry narażonej na często ekspozycję słoneczną.