SKINSHOOTER

kosmetyczka sulejówek

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg będący alternatywą dla mezoterapii igłowej. Substancje aktywne wprowadzane są głębiej do skóry dzięki zjawisku elektroporacji. Oddziaływanie na skórę prądem elektrycznym o określonych parametrach powoduje chwilowe otwarcie błony komórkowej i powstanie tzw. elektroporów, które umożliwiają łatwiejszy transport wielu rożnych substancji do wnętrza komórki.

W ofercie naszego Studia znajdą Państwo kuracje Clinical Care HC3 Skinshooter Mezodoktor firmy Klapp zawierające wysokowartościowe substancje aktywne, m.in. zamknięty retinol, peptydy, wysokomolekularny kwas hialuronowy oraz biopeptydy CL. Substancja jest wtłaczana bez użycia igieł, ale przy pomocy prądu elektrycznego (impulsów elektrycznych), zabieg jest przyjemny i odprężający. Nie istnieją żadne działania uboczne, nadaje się do skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz nie zostawia ran ani obrzmień.

W zależności od potrzeb skóry, dobieramy odpowiednią kurację spośród 6 rodzajów serum. Serum z linii Clinical Care cechuje wysoka koncentracja składników aktywnych. Indywidualnie skomponowane substancje czynne każdego z 6 rodzajów serum oddziałują nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry, ale przede wszystkim na ich przyczynę. Doskonale łączą swoje pielęgnacyjne i lecznicze właściwości. Atutem serum jest jego czystość pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejów mineralnych.

Serum Clinical Care wykorzystywane jest do przeprowadzenia intensywnej kuracji 12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu łącząc ich biologiczne działanie z fizykalną stymulacją urządzeniem HC3 Skinshooter.

Jeden zabieg 6 różnych kuracji:

 • FINE SKIN Treatment
  Kuracja oczyszczająca stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery.
  Serum do pielęgnacji cery tłustej z rozszerzonymi porami skłonnej do wyprysków i stanów zapalnych zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd, PoreAway.
 • EYE & SENSITIVE ZONES Treatment
  Kuracja wygładzająca stosowana w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki, redukcji teleangiektazji.
  Serum do pielęgnacji skóry okolic oczu oraz skóry z problemem rozszerzonych naczyń zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd, Biophytex LS 9832.
 • EVEN LIGHT Treatment
  Kuracja napinająca stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.
  Serum do pielęgnacji skóry szarej, pozbawionej blasku z zaburzeniami pigmentacyjnymi zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd, Meiritage.
 • REBUILD 30+ Treatment
  Kuracja odbudowująca stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30 roku życia. Serum do pielęgnacji skóry powyżej 30-go roku życia z niedoborami kolagenu, wymagającej regeneracji zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd.
 • CELL BOOST 40+ Treatment
  Kuracja energetyzująca stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia. Serum do pielęgnacji skóry powyżej 40-go roku życia wymagającej regeneracji, posiadającej deficyty w strukturze włókien0 zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd, Somitime.
 • RESTRUCTURE 50+ Treatment
  Lipidowa kuracja wypełniająca stosowana w celu odbudowy skóry po 50 roku życia.
  Serum do pielęgnacji skóry powyżej 50-go roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych: zaburzona struktura skóry, zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, zmarszczki zawiera wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Revisome Retinol Moist, CL- Biopeptyd, Reforcyl.

Każda z ampułek zawiera składniki podstawowe:

 • retinol
 • peptydy
 • wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • bio-peptydy CL.

Efekty zabiegu:

 • zmniejsza plamy, zmarszczki i zaczerwienienia
 • rozjaśnia plamy i piegi
 • nawilża komórki i polepsza cyrkulację krwi oraz dostarczenie tlenu
 • poprawia ogólny wygląd skóry i zwiększa jej napięcie
 • zwalcza oznaki starzenia się skóry
 • rozluźnia mięśnie
 • zmniejsza obrzęki wokół oczu
 • zapobiega niedoborom wilgoci i uczuciu suchości oraz pojawiającym się w ich wyniku zmarszczkom.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii bezigłowej:

 • choroby serca, rozrusznik serca
 • ciąża, karmienie piersią
 • zapalenie i otwarte rany w miejscu wykonywania zabiegu
 • złośliwe guzy w miejscu wykonywania zabiegu
 • choroba Parkinsona
 • epilepsja
 • metalowe implanty w obszarze wykonywania zabiegu.

Pielęgnacja domowa
Uzyskanie wzmocnionego efektu możliwe jest dzięki połączeniu zabiegu mezoterapii bezigłowej, przeprowadzonego z użyciem wysoko skoncentrowanego serum, z jego kontynuacją, którą stanowi pielęgnacja domowa kosmetykami z linii Clinical Care.
W zależności od potrzeb skóry i obszaru twarzy, możliwe jest połączenie zabiegu i zoptymalizowanie go przy zastosowaniu różnych rodzajów serum. Potrzeby skóry różnią się m. in. ze względu na uszkodzenia spowodowane promieniowaniem słonecznym i utratą kolagenu. Z jednej strony skóra potrzebuje substancji restrukturyzujących, z drugiej reaktywujących i dopiero ich odpowiednio dobrany miks potrafi zagwarantować trwałe efekty.

Polecamy Serum Clinical Care do pielęgnacji domowej:

SURGERY FINE SKIN – REFINING SERUM
Serum do pielęgnacji cery tłustej z rozszerzonymi porami, skłonnej do wyprysków i podrażnień; działanie: oczyszczające, ściągające, łagodzące, regulujące wydzielanie sebum; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd, ekstrakt z żywicy drzewa pistacjowego.

SURGERY EYE & SENSITIVE ZONES – COUPEROSE SERUM
Serum do pielęgnacji skóry okolic oczu oraz skóry z problemem teleangiektazji; działanie: drenujące, ujędrniające, uszczelniające naczynia krwionośne, zmniejszające przekrwienie, przeciwzmarszczkowe, niwelujące cienie pod oczami; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd, kompleks ekstraktów z myszopłochu kolczastego, tygrysiej trawy, nagietka, kasztanowca, lukrecji w połączeniu z ekstraktem z drożdży.

SURGERY EVEN LIGHT – BRIGHTENING SERUM
Serum do pielęgnacji skóry szarej, pozbawionej blasku z zaburzeniami pigmentacyjnymi; działanie: nawilżające, napinające, rozjaśniające, wyrównujące koloryt skóry, przeciwdziałające powstawaniu zmian barwnikowych; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd, kompleks wyciągów z korzenia traganka błoniastego, przewiercienia sierpowatego, Atractylodes macrocephala.

SURGERY REBUILD 30+ – ANTI-WRINKLE SERUM
Serum do pielęgnacji skóry powyżej 30-go roku życia z niedoborami kolagenu, wymagającej regeneracji; działanie: regenerujące, ujędrniające, ochronne przeciw wolnym rodnikom, skóra zostaje wygładzona i wypełniona; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd.

SURGERY CELL BOOST 40+ – CELL ENERGY SERUM
Serum do pielęgnacji skóry powyżej 40-go roku życia wymagającej regeneracji, posiadającej deficyty w strukturze włókien; działanie: aktywacja funkcji życiowych komórek, regeneracja, remodeling, wygładzenie skóry; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd, Somitime.

SURGERY RESTRUCTURE 50+ – REGENERATION SERUM
Serum do pielęgnacji skóry powyżej 50-go roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych: zaburzona struktura skóry, zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, zmarszczki; działanie: regeneracja, remodeling, wygładzenie skóry, wypełnienie, poprawa napięcia; zawiera: wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, wit. A w kapsułach liposomowych, CL- Biopeptyd, Reforcyl.

Czas trwania zabiegu: około 45 minut

Częstotliwość zabiegów: seria 6-12 zabiegów; 1-2 raz w tygodniu