Masaż Kobido Sulejówek

Umiejętnie wykonany masaż Kobido Sulejówek pozwala uzyskać efekty już po pierwszym spotkaniu. Jak to jest możliwe? Rytuał ten bazuje na zaawansowanej formie stymulacji mięśni twarzy, które ulegają niemal natychmiastowemu pobudzeniu i odżywieniu, a w efekcie napięciu i wygładzeniu. Osoby wykonujące masaż w naszym salonie dysponują certyfikatami potwierdzającymi ukończenie kursów i szkoleń z japońskiego liftingu bez skalpela. Sprawne i umiejętne masowanie twarzy wraz z wiedzą z zakresu anatomii sprawia, że nasze Klientki widzą efekty już po pierwszym spotkaniu i z chęcią umawiają się na całe serie zabiegów. Zrób sobie dzień kobiet jeszcze dziś i zapisz się jednego dnia na masaż i manicure w Sulejówku w nowej, promocyjnej cenie!

Manualny zabieg Kobido

Omawiany masaż coraz częściej nazywa się również manualnym zabiegiem Kobido – przede wszystkim ze względu na jego efekty, które kojarzone są bardziej z usługami z zakresu medycyny estetycznej, aniżeli masażu. Nie dość, że widoczne są już po pierwszej wizycie, to jeszcze utrzymują się o wiele dłużej, niż te uzyskane zwykłym masażem. Zauważysz odprężone, a zarazem napięte mięśnie, rozprostowane zmarszczki i bruzdy, a także pobudzone mikrokrążenie. Szczególnie to ostatnie ma doskonały wpływ na wchłanianie się potencjalnych kosmetyków wykorzystanych w trakcie lub po masażu. Dobroczynne substancje odżywce dotrą do głębszych warstw i zadziałają skuteczniej i trwalej.

Masaż Kobido działa jak drenaż limfatyczny, wspierając przy tym detoksykację i poprawę kolorytu skóry. Takie działanie długotrwale wpływa na dogłębne odżywienie komórek, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a także przyspieszenie regeneracji komórkowej. Zapisz się na masaż Kobido w Sulejówku i ciesz się pięknym, bezpiecznym i co istotne naturalnym podniesieniem owalu twarzy – bez igieł, nici, skalpela czy znieczuleń. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu Sensuel!

Efekty masażu Kobido

Praca naszej masażystki z wieloma poziomami skóry, w tym tkankami podskórnymi, mięśniami i powięziami spowoduje, że na efekty masażu Kobido nie będziesz musiała długo czekać. Już w kilka chwil po zabiegu dostrzeżesz nową, promienną skórę, nieznaną Ci dotąd elastyczność oraz poprawę owalu twarzy. Ponadto poczujesz znaczne rozluźnienie mięśni, zanik ewentualnych dotychczasowych bóli czy ucisków oraz widoczne zmniejszenie zmarszczek mimicznych i bruzd. Dojrzysz uwypuklenie konturu twarzy i redukcję napięcia szyi i karku. Taki masaż to nie tylko doskonały zabieg dla Twojej skóry, ale również rewelacyjny relaks!