Manicure Sulejówek

Zapraszamy na zachwycający manicure Sulejówek! Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz manicure klasyczny, który w głównej mierze bazuje na opracowaniu kształtu paznokci, płytki oraz skórek, manicure z malowaniem – do którego analogicznie dochodzi przykrycie płytki paznokcia wybranym lakierem, a także topowy manicure hybrydowy, który pozwala cieszyć się pięknym kolorem nawet do 3 tygodni! Niezwykle istotne jest dla nas dbanie o Twoje bezpieczeństwo, dlatego do każdej z naszych prac wykorzystujemy jednorazowe rękawiczki, pilniki i patyczki oraz sterylizowane cążki czy radełka. Ponadto odkażamy miejsce po każdej Klientce, myjemy i dezynfekujemy ręce oraz dbamy o ogólną czystość gabinetu.

Manicure hybrydowy pod skórki

Jako jedni z niewielu w okolicy zajmujemy się wykonywaniem manicuru hybrydowego pod skórki, którego dokładność pozwala nam uzyskać estetyczny wygląd paznokci nawet do 4 tygodni! Informujemy, że w naszej codziennej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty najlepszych marek w branży, które pozwalają nam uzyskać doskonały, trwały i piękny efekt! Każdy manicure rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia płytki, pozbycia się ewentualnych pozostałości po poprzedniej stylizacji oraz opracowania skórek. W tym celu wykorzystujemy zarówno cążki i radełko, jak i frezarkę, aceton lub pilniczki. Następnie wykonujemy peeling, malujemy paznokcie na wybrany kolor z gamy odcieni matowych, standardowych lub z wysokim połyskiem, utrwalamy lakier w lampie UV lub LED oraz kremujemy dłonie.

Manicure klasyczny z malowaniem

Mimo rosnącej popularności manicuru hybrydowego, w dalszym ciągu stosunkowo często wykonujemy manicure klasyczny z malowaniem, który mimo wszystko znacząco różni się od pierwszego. Mowa nie tylko o rodzaju lakieru, ale przede wszystkim sposobie opracowania płytki i skórek. Do manicuru klasycznego wykorzystujemy lżejsze formy opracowania, rezygnujemy z frezarki, a w niektórych przypadkach także cążek. Stawiamy na naturalne, bambusowe patyczki, środki zmiękczające do skórek, a także delikatne pilniki, bloczki i polerki. Po zaschnięciu lakieru do paznokci wsmarowujemy w skórki olejki i oliwki oraz nakładamy krem lub balsam do rąk. Taki manicure jest lżejszy dla paznokci, można go zmyć zwykłym zmywaczem lub acetonem oraz nie wymaga wykorzystania lampy utwardzającej. Jest dobrym wyborem dla kobiet, które mają uczulenie na lakiery hybrydowe.