Fryzjer Sulejówek

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Fryzjer Sulejówek to miejsce, w którym poczujesz się jak nowonarodzony. Nasi specjaliści mają nowoczesne i niestandardowe podejście zarówno do koloryzacji, jak i cięć czy tworzenia unikatowych fryzur okazjonalnych. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów do koloryzacji, pielęgnacji czy trwałych ułożeń, aby móc w pełni przewidzieć efekt pracy. Zatrudniamy profesjonalistów w swoim fachu, którzy bazując na niepodważalnej wiedzy technicznej i praktycznej – połączonej z bogatym doświadczeniem wiedzą – jak podejść do każdego Klienta!

Oferta salonu fryzjerskiego z Sulejówka

Zapoznaj się z ofertą salonu fryzjerskiego z Sulejówka i ciesz się nową, piękną fryzurą! Wykonujemy zarówno lekkie odświeżenia, jak i trwałe koloryzacje, rozjaśnianie włosów, diametralne cięcia czy całe metamorfozy! Wykorzystujemy nowoczesne metody w cięciu i koloryzacji, które mimo dużego nakładu pracy dają niezwykle naturalny, świeży i lekki efekt! Pracujemy zarówno na włosach naturalnych, jak i wcześniej rozjaśnianych czy farbowanych. Nie straszna nam henna, trwała ondulacja czy keratynowe prostowanie. Wyczarujemy dla Ciebie wszystko to, co tylko sobie wymarzysz! Specjalizujemy się w zmianie objętości i głębi koloru włosów, tworząc także oryginalne upięcia oraz fryzury okazjonalne. Planujesz specjalne wyjście? Postaw na perfekcyjny manicure i ciesz się nową pewnością siebie!

Koloryzacja jednolita włosów

Niewątpliwie stawiamy na nowoczesne koloryzacje włosów, wykorzystując do tego rewelacyjne i sprawdzone techniki. W naszym salonie umówisz się na jednolity kolor – zarówno w ciepłych, miodowych, jak i chłodnych czy popielatych odcieniach. Wykonamy go w celu wyrównania odrostu, pokrycia siwych włosów czy nadania nowego, odbiegającego od naturalnych włosów odcienia. Przeprowadzimy analizę kolorystyczną i dobierzemy do Ciebie najlepszy kolor z palety, który podkreśli Twoje naturalne piękno, uwydatni kości policzkowe i wraz z kolorem oczu stworzy piękną, wyrazistą oprawę. Chcesz totalnie zaszaleć? Przy jednej wizycie zapisz się na toksynę botulinową, powiększanie ust lub depilację laserową i ciesz się nowym, pięknym wyglądem na długi czas!

Łączone koloryzacje włosów

W naszym salonie skorzystasz nie tylko ze standardowych, ale również zupełnie nietypowych rozwiązań! Zachęcamy do wykonania łączonych koloryzacji włosów, które nadadzą objętości cienkim kosmykom, rozjaśnią i odmłodzą twarz czy wysmuklą posturę. Wykonujemy ombre na brązowych włosach, sombre blond na jasnych, flamboyage i balayage na każdych, koloryzację kreatywną, a także rozjaśnianie i dekoloryzację włosów farbowanych. Specjalnie dla Ciebie wykonamy również piękną koloryzację włosów rudych i kasztanowych. Zapisz się już dziś i ciesz się z nowej fryzury na nadchodzący sezon!